Повітряна захисна упаковка Floeter AirWave в Україні

Захисна упаковка AirWave - найшвидша пакувальна система
для заповнення пустот в коробці та захист товару від пошкоджень

Повітряна перфорована захисна упаковка від провідної Німецької компанії FLOETER Verpackungs-Service GmbH в галузі транспортного захисту для будь-яких вимог в упаковці. Скорочення простору для зберігання пакувального матеріалу, дуже низька вага при транспортуванні і висока швидкість виробництва – головні характеристики повітряно-бульбашкових подушок. Повітряні подушки з бульбашками і перфорацією Floeter AirWave ідеальне рішення для обгортання виробів. За рахунок секційної перфорації можна відокремити потрібну частину стрічки подушок. 

Надійне обладнання для виробництва захисних пакувальних матеріалів:
Обладнання AirBoy Nano повітряна захисна упаковка AirWave в Україні-min

Обладнання AirBoy Nano для виготовлення повітряно-пухирчастої упаковки

Надійне обладнання AirWave для виробництва повітряного пакувального матеріалу.-min

Надувна пакувальна система AirWave 1 для перевезення різних виробів, логістики, поштових сервісів, продуктів харчової промисловості.

Обладнання Floeter AirWave 2 для виробництва плівки повітряно-бульбашкової с пухирцями bio, eco, compostable paperwave наповнювач пакувальні матеріали-min

Обладнання AirWave 2 для підприємств, транспортних і пакувальних компаній, а також для операцій доставки з інтернет магазинів будь-якого розміру.

Каталог плівки AirWave (Standart, BIO, ECO, Climafilm)

Плівка пакувальна AirWave 7.1 Розмір секції - 210x100 мм FLOETER

Плівка AirWave 7.1
Розмір секції - 210x100 мм

Плівка пакувальна AirWave 8.3 Розмір секції - 320 мм х 420 мм FLOETER

Плівка AirWave 8.3
Розмір секції - 320 мм х 420 мм

Плівка AirWave 8.3 XL
Розмір секції - 320 мм х 600 мм

Плівка пакувальна AirWave 8.4 Розмір секції - 300 мм х 420 мм FLOETER

Плівка AirWave 8.4
Розмір секції - 300 мм х 420 мм

Скорочення простору для зберігання пакувального матеріалу, дуже низька вага при транспортуванні і висока швидкість виробництва – головні характеристики повітряно-бульбашкових подушок. Повітряні подушки з бульбашками і перфорацією Floeter AirWave ідеальне рішення для обгортання виробів. За рахунок секційної перфорації можна відокремити потрібну частину стрічки подушок. Чим більше діапазон габаритів вантажу, тим більш гнучкою повинна бути форма стрічки подушок. З огляду на це, ми пропонуємо секції плівки з різною кількістю повітряних камер всередині. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення пустот і фіксації товарів. Floeter AirWave призначена для створення повітряно-бульбашкових подушок на вимогу для заповнення пустот і кріплення для забезпечення безпеки при транспортуванні. Його компактна конструкція і простота в експлуатації дозволять вам оптимізувати ваші операції з доставки і скоротити витрати. Система AirWave пропонує безліч переваг перед традиційними пакувальними матеріалами, такими як папір або піна. Матеріали з повітряною подушкою зберігаються на рулоні до тих пір, поки вони не будуть роздуті для використання, що значно знижує вартість зберігання і доставки. Крім того, повітряні подушки з бульбашками є чистішими і простішими у використанні в порівнянні з традиційними матеріалами і є добрим пакувальним матеріалом, обраним сьогоднішніми споживачами.

6 простих кроків для успішної роботи з пристроєм. Ось як це робиться!

Повітряна бульбашкова захисна упаковка проста у використанні.

Чим більше діапазон габаритів вантажу, тим більш гнучкою повинна бути форма стрічки подушок. З огляду на це, ми пропонуємо секції плівки з різною кількістю повітряних камер всередині. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення пустот і фіксації товарів. Floeter AirWave призначена для створення повітряно-бульбашкових подушок на вимогу для заповнення пустот і кріплення для забезпечення безпеки при транспортуванні. Його компактна конструкція і простота в експлуатації дозволять вам оптимізувати ваші операції з доставки і скоротити витрати. Система AirWave пропонує безліч переваг перед традиційними пакувальними матеріалами, такими як папір або піна. Матеріали з повітряною подушкою зберігаються на рулоні до тих пір, поки вони не будуть роздуті для використання, що значно знижує вартість зберігання і доставки. Крім того, повітряні подушки з бульбашками є чистішими і простішими у використанні в порівнянні з традиційними матеріалами і є добрим пакувальним матеріалом, обраним сьогоднішніми споживачами.

Наші пакувальні матеріали захищають Ваші продукти

FLOETER Packaging Solutions є однією з провідних компаній в області захисної повітряної упаковки в Україні. Асортимент нашої продукції включає в себе захист при транспортуванні в багатьох форматах – від повітряних подушок до паперових подушок. По всій Україні Floeter є одним з піонерів з точки зору «задоволення на пакувальній станції». Завдяки нашим інноваційним машинам з повітряною подушкою ви також можете відчувати себе екологічно безпечними, оскільки витрати на енергію та сировинні матеріали зведені до мінімуму.

Сертифікати

AW2_ce_prev
floeter_rohs-aw1_cert
climate_partner_floeter_prev
zertifikat_ce_airwave1_1611
zertifikat_ce_airwave1_1611