Обладнання Floeter AirWave для виробництва пакувальної повітряно-бульбашкової плівки з перфорацією

Скорочення простору для зберігання пакувального матеріалу, дуже низька вага при транспортуванні і висока швидкість виробництва – головні характеристики повітряних подушок. Повітряні подушки AirWave ідеальне рішення для обгортання виробів. За рахунок меж секційної перфорації можна відокремити потрібну частину стрічки подушок. Чим більше діапазон габаритів вантажу, тим більш гнучкою повинна бути форма стрічки подушок. З огляду на це, ми пропонуємо секції плівки з різною кількістю повітряних камер всередині. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення пустот і фіксації товарів. Floeter AirWave призначена для створення повітряних подушок на вимогу для заповнення пустот і кріплення для забезпечення безпеки при транспортуванні. Його компактна конструкція і простота в експлуатації дозволять вам оптимізувати ваші операції з доставки і скоротити витрати. Система AirWave пропонує безліч переваг перед традиційними пакувальними матеріалами, такими як папір або піна. Матеріали з повітряною подушкою зберігаються на рулоні до тих пір, поки вони не будуть роздуті для використання, що значно знижує вартість зберігання і доставки. Крім того, повітряні подушки є чистішими і простішими у використанні в порівнянні з традиційними матеріалами і є добрим пакувальним матеріалом, обраним сьогоднішніми споживачами.

Воздушно-пузырчатая пленка наполнитель Floeter AirWave

Інноваційні рішення для упаковки будь-якого типу продукції. Станція AirWave – швидкий захист від пошкоджень при транспортуванні продукції, економія вашого часу і коштів. Настільна модель є ідеальним рішенням для цеху відвантаження готової продукції, адже завдяки своїй швидкості вона може обслуговувати одночасно 4 робочих місця. AirWave – це нове покоління надувних амортизувальних систем упаковки, які гнучко підлаштовуються під потрібну кількість і тип упаковки для різних виробничих замовлень. Незалежно від того, що Ви відправляєте, AirWave простий, але ефективний для всіх Ваших потреб заповнення пустот.

З AirWave ми представляємо нове покоління повітряних подушок, з якими Ви самі стаєте виробником бульбашкового обгортки. Величезне економічне і стійке рішення дозволяє повітряній подушці заповнюватися повітрям безпосередньо на місці. Повітряна подушка AirWave від Floeter може бути інтегрована в існуючі пакувальні станції і модульно розширюється. Наприклад, є певна тара, групова упаковка – розмір коробки стандартний, а заповнення весь час різний (мережева продаж косметики, наприклад), і якщо нічим не заповнювати порожнечу, то товар в коробці під час транспортування може пошкодитися або деформуватися. Напевно, знайома така практика, коли порожнечі в посилці заповнюються полістирольними чіпсами, м’ятою папером або газетою. Альтернативний варіант – AirWave. Тут використовується повітря для заповнення порожнечі. У порівнянні з тими ж полістирольними чіпсами 1 куб.м упаковки AirWave в 1,5 рази дешевше полістиролу.

Неперевершена швидкість роботи і простота використання:

  1. Реактивний старт – це технологія, при якій машина надуває подушки з максимальною потужністю відразу після включення.
  2. Таймер запуску і зупинки дозволяє спростити роботу з обладнанням.
  3. Датчик об’єму призначений для автоматичної роботи устаткування в процесі упаковки. Включення і відключення відбувається в залежності від заповнення обсягу.
  4. Легкість у використанні: підключення обладнання в мережу, заправка плівки і моментальний старт роботи.
  5. Розумні технології бічній запаювання
  6. Знижений рівень шуму при роботі обладнання.
  7. Унікальна технологія запаювання пакету і найвища якість матеріалів дозволяють використовувати повітряний подушки багаторазово.
Купите воздушную пузырчатую пленку наполнитель по низкой цене
Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine