Паперова повітряно-бульбашкова плівка з перфорацією Floeter PaperWave для пакування та наповнення коробок від виробника

З нашим новим революційним продуктом Біо паперова повітряно пухирчата плівка наповнювач PaperWave Bio , Viskom встановлює бар’єр для захисту навколишнього середовища. Зроблено в основному з перероблених на 85% папір в поєднанні з ультратонким шаром компостованої плівки герметика. Повітряна подушка PaperWave®-Bio володіє чудовими екологічними перевагами.

Вузькі та широкі повітряно-бульбашкові подушки і мати з перфорацією - AirWave

Паперова повітряно-бульбашкова плівка ВПП пузырчатка Floeter PaperWave подушки та мати для пакування та наповнення коробок від виробника 4
Паперова повітряно-бульбашкова плівка ВПП пузырчатка Floeter PaperWave подушки та мати для пакування та наповнення коробок від виробника
Паперова повітряно-бульбашкова плівка ВПП пузырчатка Floeter PaperWave подушки та мати для пакування та наповнення коробок від виробника 6

AirWave PaperWave®-Bio перероблюваний папір / компостовані повітряні подушки

Біо паперова повітряно пухирчата плівка наповнювач PaperWave Bio – це високорозвинені спеціальні матеріали, що поєднують переваги наповнення папером і повітряної амортизації. Повітря додається в паперову заправку, тим самим скорочуючи витрати матеріалу прибл. 95-99%. Вони призначені для виробництва наповнених повітрям подушок за допомогою невеликих і гнучких систем повітряних подушок AirBoy NanoAirWave 1 і AirWave 2. Вироблені повітряні подушки механічно стійкі, довговічні і легко утилізуються.

PaperWave®-Bio має дуже тонкий герметизуючий шар з біоплівки на основі кукурудзяного крохмалю і було підтверджено, що не впливає на можливість переробки паперу. Продукт має позначку RESY, а також умовне позначення сортування згідно DIN 6120. Це дозволяє споживачеві легко вибрати правильний сміттєвий контейнер в розпорядженні. Матеріал є компостований і навіть деградує в морському середовищі помилково закінчується в воді.

Play Video

6 простих кроків для успішної роботи з пристроєм:

Плівка повітряно-бульбашкова подушки та мати для екологічного і безпечного транспортного захисту

Структура плівки складається з шару переробленого паперу і шару герметизуючої суміші з крохмалю, ламінованої на папір. Ультратонкий герметизирующий шар складається з міцної основи з біорозкладаної і компостованої біоплівки, з’єднаної з шаром вторинного паперу за допомогою натурального клею.

Плівки на повітряній подушці PaperWave BIO використовуються для заповнення окремих порожнин в пакувальних одиницях або для прямого захисту товарів від ударів. Отже, цінні упаковані товари не можуть прослизати або бути пошкоджені при транспортуванні. Тому системи повітряної подушки Viskom для сучасної торгівлі поштою вже встановлюють нові стандарти з цією ідеєю. Зазвичай тяжкий амортизуючий матеріал більше не потрібно виготовляти за кілометри від місця використання, але його можна виробляти на місці в міру необхідності за допомогою систем повітряної подушки AirBoy NanoAirWave 1 і AirWave 2.

 
Воздушно-пузырчатая пленка наполнитель Floeter AirWave

Будь-яка людина може легко виготовити свої повітряні подушки та маты для пакування та заповнення простору!
Floeter поставляє пакувальне обладнання для виготовлення повітряно-бульбашкової упаковки. Також доступні недорогі стартові набори. Таким чином, індивідуальний транспортний захист проводиться безпосередньо на пакувальній станції і не потребує зберіганні у великих обсягах. Це економить простір, витрати і ресурси. 
Клієнти можуть встановлювати машини AirWave та AirBoy Nano на пакувальній станції з невеликим простором і виробляти наповнювач безпосередньо на місці. Перевага: ніяких матеріально-технічних зусиль для забезпечення наповнення матеріалу, без марнотратного зберігання наповнювача – просто створіть повітряно-бульбашкові подушки або мати, заповніть упаковку і відправте свої товари.

Паперова повітряно-бульбашкова плівка PaperWave для пакування та наповнення коробок
Паперова повітряно-бульбашкова плівка PaperWave для пакування та наповнення коробок
Компактний пристрій рулонної плівки замінює велику і громіздку застарілу бульбашкова плівка, що дозволяє економити простір зберігання і знижує витрати на обробку.

Уникаючи порожнього місця в упаковці, ви допоможете запобігти пошкодження і поломку вашого товару. Повітряні подушки і мати використовуються для заповнення пустот в упаковках і коробках для транспортування. Перш за все, важливо забезпечити товари, оскільки їх часто кидають в упаковку під час транспортування. Для чутливих товарів або електронних деталей особливо важливим є захист кромок. Кути і краї можуть бути покриті кінцями їх країв, щоб захистити товар від пошкоджень. Повітряні подушки і мати також можуть використовуватися в якості проміжного шару або захищати товари, такі як рами для картин або плити, можуть бути краще захищені чергуванням проти зіткнення.

Воздушная пузырчатая защитная пленка для защиты товара AirWave floeter производство цена купить Украина_floeter.com.ua

AirWave від FLOETER Packaging Solutions – це одне з найвигідніших рішень на ринку. Упаковка крихких виробів в бульбашкова плівка AirWave від FLOETER забезпечить їх захист з усіх боків. Товар буде нерухомо зафіксований, що також дозволить уникнути подряпин. Дане рішення є ефективною альтернативою звичайної пухирчастої плівці. AirWave – простий і ефективний засіб захисту продукції. Спеціальний відривний перфорований шов дозволяє швидко відірвати необхідну кількість матеріалу.

Повітряні подушки AirWave – це ідеальне рішення для упаковки виробів. За рахунок меж секційної гнучкою перфорації можна з легкістю відокремити необхідну кількість секцій подушок для обгортання конкретного виробу. Чим більше діапазон габаритів вантажу, тим більш гнучкою повинна бути форма стрічки подушок. З огляду на це, ми пропонуємо секції плівки з різною кількістю повітряних камер всередині. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення пустот і фіксації товарів.

Ідеальна заміна і своєрідний аналог повітряно-пухирчастої плівки. Ця захисна упаковка надійно фіксує предмети всередині тари або в якості безпечної обгортки навколо вироби.

Скорочення простору для зберігання пакувального матеріалу, дуже низька вага при транспортуванні і висока швидкість виробництва – головні характеристики повітряно-пухирчастих подушок. Повітрянпакувальні подушки AirWave ідеальне рішення для обгортання виробів. За рахунок меж секційної перфорації можна відокремити потрібну частину стрічки подушок. Чим більше діапазон габаритів вантажу, тим більш гнучкою повинна бути форма стрічки подушок. З огляду на це, ми пропонуємо секції плівки з різною кількістю повітряних камер всередині. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення пустот і фіксації товарів. Floeter AirWave призначена для створення повітряних подушок на вимогу для заповнення пустот і кріплення для забезпечення безпеки при транспортуванні. Його компактна конструкція і простота в експлуатації дозволять вам оптимізувати ваші операції з доставки і скоротити витрати. Система AirWave пропонує безліч переваг перед традиційними пакувальними матеріалами, такими як папір або піна. Матеріали з повітряною подушкою зберігаються на рулоні до тих пір, поки вони не будуть роздуті для використання, що значно знижує вартість зберігання і доставки. Крім того, повітряні подушки є чистішими і простішими у використанні в порівнянні з традиційними матеріалами і є добрим пакувальним матеріалом, обраним сьогоднішніми споживачами.

Повітряні бульбашкові подушки  можна розділити на вузькі повітряні подушкові пухирчасті наповнювачі і широку повітряну подушку. Наповнювач повітряної  подушки AirWave складається з повітряної камери, окремі повітряні подушки можна відірвати і покласти в невеликі місця в упаковці. Це в основному використовується для запобігання переміщення товарів і закупорки в коробках. Обгортка повітряно-бульбашкової подушки складається з декількох сусідніх повітряних камер, зазвичай від 2 до 4 камер. Він ширше, ніж наповнювач повітряної подушки і служить в основному в якості проміжного шару або використовується для упаковки товарів. Звичайно, оболонка також може використовуватися для заповнення порожнечі.

Купите воздушную пузырчатую пленку наполнитель по низкой цене
Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок