Повітряно-бульбашкова плівка з перфорацією Floeter AirWave в коробці

Плівка повітряно-бульбашкова з перфорацією AirWave забезпечує оптимальний захист продукту і може замінити будь-які традиційні матеріали для заповнення пустот та фіксації. Плівка поставляється в різних розмірах, щоб заповнити різні розміри і форму упаковки, захищаючи Ваші предмети від переміщення і впливу під час транспортування. Плівка AirWave має товщину 15-30 мк.

Повітряно-бульбашкова плівка з пухирцями AirWave 7.1 в коробці з перфорацією
Повітряно-бульбашкова плівка з пухирцями AirWave 8.3 в коробці з перфорацією
Повітряно-бульбашкова плівка з пухирцями AirWave 8.3 XL в коробці з перфорацією
Повітряно-бульбашкова плівка з пухирцями AirWave 8.4 в коробці з перфорацією

Плівка повітряно-бульбашкова подушки та мати для екологічного і безпечного транспортного захисту

Навіть найкращі товари можуть бути пошкоджені на шляху до клієнта. Зазвичай це відбувається тому, що товари в упаковці недостатньо захищені: наприклад, від ударів, проти ковзання або удару один одного. Товари з пакувальним матеріалом низької якості часто роблять тільки високі витрати і багато відходів. Рішення:  високоякісні повітряно-пухирчасті подушки або мати AirWave від Floeter. За допомогою повітряно-бульбашкових пакувальних плівок з Floeter Packaging Solutions усі товари можуть бути міцно закріплені в упаковці і захищені від ударів з використанням принципу подушки безпеки. 

Воздушно-пузырчатая пленка наполнитель Floeter AirWave
Play Video

6 простих кроків для успішної роботи з пристроєм:

Будь-яка людина може легко виготовити свої повітряні подушки та маты для пакування та заповнення простору!
Floeter поставляє пакувальне обладнання для виготовлення повітряно-бульбашкової упаковки. Також доступні недорогі стартові набори. Таким чином, індивідуальний транспортний захист проводиться безпосередньо на пакувальній станції і не потребує зберіганні у великих обсягах. Це економить простір, витрати і ресурси. 
Клієнти можуть встановлювати машини AirWave та AirBoy Nano на пакувальній станції з невеликим простором і виробляти наповнювач безпосередньо на місці. Перевага: ніяких матеріально-технічних зусиль для забезпечення наповнення матеріалу, без марнотратного зберігання наповнювача – просто створіть повітряно-бульбашкові подушки або мати, заповніть упаковку і відправте свої товари.

Повітряно-бульбашкова плівка з перфорацією Floeter AirWave в коробці
Повітряно-бульбашкова плівка з перфорацією Floeter AirWave в коробці
Повітряно-бульбашкова плівка з перфорацією Floeter AirWave в коробці
Повітряно-бульбашкова плівка з перфорацією Floeter AirWave в коробці

Уникаючи порожнього місця в упаковці, ви допоможете запобігти пошкодження і поломку вашого товару. Повітряні подушки і мати використовуються для заповнення пустот в упаковках і коробках для транспортування. Перш за все, важливо забезпечити товари, оскільки їх часто кидають в упаковку під час транспортування. Для чутливих товарів або електронних деталей особливо важливим є захист кромок. Кути і краї можуть бути покриті кінцями їх країв, щоб захистити товар від пошкоджень. Повітряні подушки і мати також можуть використовуватися в якості проміжного шару або захищати товари, такі як рами для картин або плити, можуть бути краще захищені чергуванням проти зіткнення.

Повітряні бульбашкові подушки  можна розділити на вузькі повітряні подушкові пухирчасті наповнювачі і широку повітряну подушку. Наповнювач повітряної  подушки AirWave складається з повітряної камери, окремі повітряні подушки можна відірвати і покласти в невеликі місця в упаковці. Це в основному використовується для запобігання переміщення товарів і закупорки в коробках. Обгортка повітряно-бульбашкової подушки складається з декількох сусідніх повітряних камер, зазвичай від 2 до 4 камер. Він ширше, ніж наповнювач повітряної подушки і служить в основному в якості проміжного шару або використовується для упаковки товарів. Звичайно, оболонка також може використовуватися для заповнення порожнечі.

Купите воздушную пузырчатую пленку наполнитель по низкой цене
Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок