Компанія

Наша компанія спеціалізується на наданні сучасних, економічних рішень, призначених для захисту продукції.

Працюючи багато років в пакувальній галузі, нам доводилося стикатися з різними проблемами, пов’язаними з захистом продуктів при транспортуванні. Клієнти, які мають проблеми з упаковкою, часто задаються питанням, яке рішення краще? Дешева упаковка? Як захистити речі, щоб компанія мала найменші втрати? А як щодо тих, які є виключно крихкими або делікатними, або виключно нерегулярними?

Досить зробити невелику помилку при виборі пакувальних матеріалів або закріпленні товару перед відправкою, і компанія зазнає значних додаткових витрат (включаючи відмову одержувача від постійної співпраці).

Ось чому ми вирішили запропонувати вам наші інженерні знання, багаторічний досвід роботи в цьому питанні і знання різних рішень, які використовуються не тільки в Україні, але і у всьому світі, щоб відповіді на вищезазначені питання з’явилися до втрати вашої компанії.

Ми запрошуємо вас увійти в світ інноваційних рішень і ознайомитися з нашою пропозицією.

Компанія Floeter Packaging Solutions

Назва FLOETER поєднує в собі справжні новаторські роботи в пакувальній промисловості. Уже в 1990-х роках ми були першою компанією, яка усвідомила, що вимоги до упаковки докорінно змінюються завдяки сучасній логістиці. На ранній стадії ми зрозуміли, що майбутнє належить упаковці з повітряно-бульбашковою подушкою та матами з перфорацією. Тому інженери FLOETER вперше розробили цю інноваційну технологію. Також на початку онлайн-торгівлі FLOETER встановив стандарти з самого початку. З тих пір ми супроводжуємо наших клієнтів постійно новими інноваціями в нашій унікальній програмі бульбашкової плівки, а також ефективними пакувальними машинами та ергономічними інтеграційними рішеннями. Тому ми завжди будемо в курсі останніх подій, для забезпечення оптимального захисту ваших партій навіть при динамічних ринкових вимогах. Крім того, ми постійно працюємо над тим, щоб компенсувати зниження витрат і оптимізацію процесів в галузі за допомогою рішень, які встановлюють нові стандарти як в економічному, так і в екологічному плані.

 

 

 

.

Компания

Сервісний партнер Floeter

Floeter була заснована в 1978 році в Штутгарті. Як спеціалізована компанія для вимогливого ​​захисту продуктів автомобільних компонентів, компанія змогла встановити себе на початку 1980-х років в автомобільній промисловості по всій Німеччині. Перш за все, розуміння якості Floeter і постійно зростаючі вимоги індустрії постачальників сформували самооцінку Floeter стійким чином. 

У 2003 році Floeter передала підрозділ продуктів харчування в свою власну бізнес-одиницю і повністю поставила продукт на захист промислових компонентів в центрі уваги компанії. Через великий успіх систем повітряної подушки в 2012 році вони також були передані в аутсорсинг своєї власної компанії, вся її концентрація спрямована на системи повітряної подушки і системи стрейч-обгортки.

Ми вважаємо повітря в якості самого екологічно чистого пакувального матеріалу і вирішили розширити його з найменш можливою плівкою до найефективнішою захисту продукту.

Наша команда, що складається з кваліфікованих фахівців, буде контролювати ваші повітряні бульбашки на місці, гарантує високу доступність систем, допомогу і пораду користувачам.

Floeter в Україні

Наші висококваліфіковані консультанти з обслуговування із задоволенням проконсультують вас і допоможуть з вирішенням для доставки якого вам підходить. Ми раді надати вам індивідуальні друковані повітряні подушки. Ми також налаштовуємо вашу повітряну подушку для вас індивідуально – так що ви можете створити власну повітряну подушку точно відповідно до ваших ідей. Швидкий час відгуку, поставка оригінальних запасних частин і, при необхідності, прокат машин забезпечують безпеку і впевненість. Великий ремонт і капітальний ремонт проводяться в наших сервісних майстернях і забезпечують машини для забезпечення виробництва протягом періоду ремонту.

Компания
Лабораторія тестування Floeter

Наша випробувальна лабораторія постійно контролює власне виробництво плівок з бульбашкового плівкою для забезпечення якості та еластичності.

Наші інженери по упаковці гарантують вам найкращі якості плівки і оптимальні параметри ущільнення, які ми тестуємо в статичних або динамічних довгострокових тестах. Таким чином, якість наших пакувальних матеріалів перевіряється і забезпечується завжди.

З постійними подальшими розробками і новими інноваціями ми пропонуємо високоякісні пакувальні рішення для всіх вимог.

Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок