Інтегровані рішення для всіх вимог, впровадження інженерних технологій упаковки Floeter

У Floeter ми не тільки надаємо нашим клієнтам сучасні повітряні подушки / пакувальні матеріали і машини, ми також пропонуємо індивідуальні інтеграційні рішення, які відповідають їх індивідуальним вимогам. Компактні рішення для захисту транспорту, які ергономічно і надійно інтегруються в логістичний процес. З підвісними установками, рулонами або мобільними настільними рішеннями ми пропонуємо різні варіанти інтеграції для пакувальних станцій. Основою для цього є підтримка, яка завжди включає всебічні консультації – або на місці, або в нашому демонстраційному центрі.

Незалежно від того, чи хочете ви обладнати тільки одну пакувальну станцію або більше 30 різних областей упаковки, повітряні подушки AirWave можуть бути інтегровані в усі існуючі пакувальні станції або видалені з них в будь-який час. Ці маленькі і швидкі помічники прості у використанні, мають низький рівень обслуговування і надійність. Різні системи можуть бути об’єднані разом на основі вимог і будуть виробляти наповнювачі або обгортки за вашим вибором.

Готові до використання повітряні подушки можуть бути поміщені в бункери і звідти одночасно обслуговувати кілька пакувальних станцій. Таким чином, завжди буде достатньо повітряних подушок для високоефективного виходу.

Інтелектуальні рішення для упаковки - задоволені співробітники і задоволені клієнти.

Floeter AirWave – лідер Європи, а тепер і України, коли справа доходить до «задоволення на пакувальній станції». Не дивно; ми будуємо машини так, як хочуть їх співробітники. Ми надаємо технічні рішення, які спрощують ваші процеси послідовно і інтуїтивно прості в експлуатації без інтенсивного навчання.

AirWave – ваш ідеальний партнер в команді. Вони слідують за пілотованими операціями і допомагають зробити робочий процес більш ефективним, оскільки для зміни рулонів потрібно всього кілька секунд. За запитом машини можуть бути оснащені датчиком контролю плівки, який незалежно вимірює, коли він повинен запускатися або зупинятися під час виробництва.

Крім того, ви зіткнетеся з бичачим оком в екологічних питаннях за допомогою інноваційних систем повітряної подушки. Ми допомагаємо знизити споживання енергії, кількість необхідної сировини і шум, а ваші співробітники будуть відчувати, що вони роблять свою роль у захисті навколишнього середовища під час упаковки.

Купите воздушную пузырчатую пленку наполнитель по низкой цене
Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок