Часті питання, що стосуються упаковки Floeter

Часті питання, що стосуються захисту навколишнього середовища і упаковки Floeter

Яка користь від кращого продукту, якщо він буде пошкоджений під час транспортування? Щоб ваші продукти були безпечно доставлені клієнтові, товари повинні бути упаковані безпечно і надійно. Повітряні бульбашкові подушки є першим вибором по ряду причин. Вони складаються з 98% повітря і тільки 2% плівки. Це захищає навколишнє середовище, і вантаж може бути надійно закріплений в картонній коробці з «подушкою безпеки» проти ударів. Повітряні пухирчасті пакувальні подушки та мати можуть використовуватися індивідуально як одна подушка, як довші наповнювачі для повітряної подушки (для великих порожнин) або як обгортка для повітряної подушки (як проміжний шар або для обгортання). 

Якщо продукт в коробці не захищений, він може переміститися під час транспортування і бути пошкоджений. Це також відноситься до продуктів, упакованих в транспортну коробку. Зламаний продукт буде не тільки доставляти незручності одержувачу, а й завдавати шкоди навколишньому середовищу: для повернення продукту, а також для виробництва і відвантаження нового продукту потрібно набагато більше ресурсів і енергії, ніж для виробництво повітряної або паперової прокладки, яка запобігає пошкодженню вироби.

Як виробник захисної упаковки, Floeter не має прямого впливу на розмір коробок і кількість захисного пакувального матеріалу, що використовується вантажовідправниками або кур’єрами. Тим не менш, ми пропонуємо нашим клієнтам консультації з ефективним процесам упаковки, щоб забезпечити використання тільки дійсно необхідного захисного пакувального матеріалу.

Абсолютно так! Проте, щоб звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище, ми пропонуємо утилізувати продукти через наявні на місцях центри утилізації, переважно через канали збору, призначені для переробки. У багатьох країнах і громадах збір пластику і вторинної паперу добре організований. Отже, це найпростіший і найкращий спосіб внести свій вклад в переробку цих продуктів.

Повітряно бульбашкові подушки AirWave виготовлені з поліетиленової плівки. Ми виробляємо плівки на наших виробничих майданчиках в Німеччині. Плівка характеризується, зокрема, мінімальним використанням ресурсів для її виробництва і чудовими механічними властивостями – вона особливо гнучка і дозволяє надійно складати, блокувати, підтримувати і обертати всі типи продуктів.

Вся захисна упаковка від Floeter є багаторазовою. Наприклад, кінцеві клієнти можуть використовувати їх для повернення товару або відправки інших товарів. Торгівля і промисловість можуть використовувати повернутий пакувальний матеріал для відправки продукції назад.

Купите воздушную пузырчатую пленку наполнитель по низкой цене
Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок