Наші основні галузі промисловості

Перевірені пакувальні рішення від FLOETER вже багато років використовуються у всіх галузях промисловості і забезпечують надійний транспортний захист за допомогою індивідуальних інтеграційних рішень. Навіть там, де ви цього не очікуєте, наприклад, важкі двері або авіаперевезення. Тут ви можете зменшити кількість скарг за допомогою міцних повітряних подушок Heavy Duty. З іншого боку, дуже тонкі плівки з повітряною подушкою Super ECO найкраще підходять для легких упакованих товарів, таких як: фармацевтичні продукти. Для електронних компонентів ми маємо антистатичні повітряні подушкові плівки, які легко доступні для тих, хто потребує антистатической проекції, а також в захисті продукту. Для тих, хто хоче мати саму екологічно чисту упаковку, наші плівки BIO виготовляються з натуральних продуктів і на 100% сумісні з будинками! Поговоріть з нашими фахівцями, і ми надамо вам ідеальне рішення для повітряної подушки для вашої логістичної задачі.

Индустрия
Индустрия
Индустрия
Индустрия

Професійний захист при транспортуванні понад 35 років.

FLOETER Packaging Solutions є однією з провідних компаній в галузі промислової упаковки. Асортимент нашої продукції включає в себе захист продукції при транспортуванні в численних варіантах. FLOETER є одним з піонерів з точки зору «задоволення на пакувальній станції». Завдяки нашим інноваційним машинам з повітряною подушкою ви з екологічної точки зору праві, так як витрати на енергію та сировинні матеріали зведені до мінімуму.

Досвід - можливість пропонувати правильне рішення для будь-якого застосування.

Floeter Packaging Solutions виробляє гнучку захисну упаковку. Клієнти в самих різних галузях, таких як автомобілебудування, електронна комерція, продукти харчування, фармацевтичні технології та біотехнології, покладаються на наш досвід.

З нашими пакувальними системами у нас є правильне рішення для будь-якого застосування. Виберіть з нашого широкого спектру продуктів або попросіть нас розробити індивідуальне рішення для вас.

Наш продукт захищає Ваш продукт.

З ростом числа покупок через Інтернет перевезення делікатних товарів стає великою логістичної проблемою для багатьох наших клієнтів. Кожен день бій товару може виникати при відправці продукції. Саме в цей момент Floeter виходить на сцену.

Ми будемо раді проконсультувати вас і розробити, побудувати і встановити індивідуальні інтеграції для вашого конкретного процесу упаковки. Ми знайдемо для вас ідеальне рішення, інтегроване в існуючі системи і процеси або розроблене як комплексне рішення з оптимальними процесами упаковки.