Плівка повітряно-бульбашкова з перфорацією Floeter AirWave для пакування та наповнення коробок

Плівка повітряно-бульбашкова з перфорацією AirWave забезпечує оптимальний захист продукту і може замінити будь-які традиційні матеріали для заповнення пустот та фіксації. Плівка поставляється в різних розмірах, щоб заповнити різні розміри і форму упаковки, захищаючи Ваші предмети від переміщення і впливу під час транспортування. Плівка AirWave має товщину 15-30 мк.

Вузькі та широкі повітряно-бульбашкові подушки і мати з перфорацією - AirWave

Повітряно-бульбашкові системи наповнювачів простору - найдешевше рішення на ринку.

Повітряно-бульбашкові подушки AirWave – це мішки, наповнені повітрям, що забезпечують надійний захист при мінімальній вазі. Низький вага подушок знижує витрати на транспорт, а завдяки можливості їх виготовлення на місці повітряні наповнювачі та повітряні мати займають мінімум місця. Заповнювач не займає місця на складі, тому що виробляється безпосередньо на місці упаковки. Повітряні системи наповнювачів простору – найдешевше рішення на ринку. На відміну від гофрокартону і бульбашкового плівки вони не займають місця на складі, а також скорочують процес упаковки. 99 *% – це повітря, тільки 1% плівка. Повітряні подушки AirWave пропонують широкий спектр типів повітряної упаковки. Це надає широкий спектр прикладних можливостей для захисту товарів в упаковці. Повітряні подушки AirWave: Використовуються для заповнення пустот в коробці.

Повітряні подушки прекрасно підходять для швидкого і економічного заповнення порожнього простору в один рух. Така захисна упаковка запобігає переміщенню предметів всередині тари. Наші повітряні подушки AirWave- це ідеальне рішення для упаковки збірних відправлень з мінімальним ризиком ушкоджень.

Play Video

6 простих кроків для успішної роботи з пристроєм:

Плівка повітряно-бульбашкова подушки та мати для екологічного і безпечного транспортного захисту

Навіть найкращі товари можуть бути пошкоджені на шляху до клієнта. Зазвичай це відбувається тому, що товари в упаковці недостатньо захищені: наприклад, від ударів, проти ковзання або удару один одного. Товари з пакувальним матеріалом низької якості часто роблять тільки високі витрати і багато відходів. Рішення:  високоякісні повітряно-пухирчасті подушки або мати AirWave від Floeter. За допомогою повітряно-бульбашкових пакувальних плівок з Floeter Packaging Solutions усі товари можуть бути міцно закріплені в упаковці і захищені від ударів з використанням принципу подушки безпеки. 

Воздушно-пузырчатая пленка наполнитель Floeter AirWave

Будь-яка людина може легко виготовити свої повітряні подушки та маты для пакування та заповнення простору!
Floeter поставляє пакувальне обладнання для виготовлення повітряно-бульбашкової упаковки. Також доступні недорогі стартові набори. Таким чином, індивідуальний транспортний захист проводиться безпосередньо на пакувальній станції і не потребує зберіганні у великих обсягах. Це економить простір, витрати і ресурси. 
Клієнти можуть встановлювати машини AirWave та AirBoy Nano на пакувальній станції з невеликим простором і виробляти наповнювач безпосередньо на місці. Перевага: ніяких матеріально-технічних зусиль для забезпечення наповнення матеріалу, без марнотратного зберігання наповнювача – просто створіть повітряно-бульбашкові подушки або мати, заповніть упаковку і відправте свої товари.

Компактний пристрій рулонної плівки замінює велику і громіздку застарілу бульбашкова плівка, що дозволяє економити простір зберігання і знижує витрати на обробку.

Уникаючи порожнього місця в упаковці, ви допоможете запобігти пошкодження і поломку вашого товару. Повітряні подушки і мати використовуються для заповнення пустот в упаковках і коробках для транспортування. Перш за все, важливо забезпечити товари, оскільки їх часто кидають в упаковку під час транспортування. Для чутливих товарів або електронних деталей особливо важливим є захист кромок. Кути і краї можуть бути покриті кінцями їх країв, щоб захистити товар від пошкоджень. Повітряні подушки і мати також можуть використовуватися в якості проміжного шару або захищати товари, такі як рами для картин або плити, можуть бути краще захищені чергуванням проти зіткнення.

Воздушная пузырчатая защитная пленка для защиты товара AirWave floeter производство цена купить Украина_floeter.com.ua

AirWave від FLOETER Packaging Solutions – це одне з найвигідніших рішень на ринку. Упаковка крихких виробів в бульбашкова плівка AirWave від FLOETER забезпечить їх захист з усіх боків. Товар буде нерухомо зафіксований, що також дозволить уникнути подряпин. Дане рішення є ефективною альтернативою звичайної пухирчастої плівці. AirWave – простий і ефективний засіб захисту продукції. Спеціальний відривний перфорований шов дозволяє швидко відірвати необхідну кількість матеріалу.

Повітряні подушки AirWave – це ідеальне рішення для упаковки виробів. За рахунок меж секційної гнучкою перфорації можна з легкістю відокремити необхідну кількість секцій подушок для обгортання конкретного виробу. Чим більше діапазон габаритів вантажу, тим більш гнучкою повинна бути форма стрічки подушок. З огляду на це, ми пропонуємо секції плівки з різною кількістю повітряних камер всередині. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення пустот і фіксації товарів.

Ідеальна заміна і своєрідний аналог повітряно-пухирчастої плівки. Ця захисна упаковка надійно фіксує предмети всередині тари або в якості безпечної обгортки навколо вироби.

Скорочення простору для зберігання пакувального матеріалу, дуже низька вага при транспортуванні і висока швидкість виробництва – головні характеристики повітряно-пухирчастих подушок. Повітрянпакувальні подушки AirWave ідеальне рішення для обгортання виробів. За рахунок меж секційної перфорації можна відокремити потрібну частину стрічки подушок. Чим більше діапазон габаритів вантажу, тим більш гнучкою повинна бути форма стрічки подушок. З огляду на це, ми пропонуємо секції плівки з різною кількістю повітряних камер всередині. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення пустот і фіксації товарів. Floeter AirWave призначена для створення повітряних подушок на вимогу для заповнення пустот і кріплення для забезпечення безпеки при транспортуванні. Його компактна конструкція і простота в експлуатації дозволять вам оптимізувати ваші операції з доставки і скоротити витрати. Система AirWave пропонує безліч переваг перед традиційними пакувальними матеріалами, такими як папір або піна. Матеріали з повітряною подушкою зберігаються на рулоні до тих пір, поки вони не будуть роздуті для використання, що значно знижує вартість зберігання і доставки. Крім того, повітряні подушки є чистішими і простішими у використанні в порівнянні з традиційними матеріалами і є добрим пакувальним матеріалом, обраним сьогоднішніми споживачами.

Повітряні бульбашкові подушки  можна розділити на вузькі повітряні подушкові пухирчасті наповнювачі і широку повітряну подушку. Наповнювач повітряної  подушки AirWave складається з повітряної камери, окремі повітряні подушки можна відірвати і покласти в невеликі місця в упаковці. Це в основному використовується для запобігання переміщення товарів і закупорки в коробках. Обгортка повітряно-бульбашкової подушки складається з декількох сусідніх повітряних камер, зазвичай від 2 до 4 камер. Він ширше, ніж наповнювач повітряної подушки і служить в основному в якості проміжного шару або використовується для упаковки товарів. Звичайно, оболонка також може використовуватися для заповнення порожнечі.

Купите воздушную пузырчатую пленку наполнитель по низкой цене

бульбашкова плівка, повітряно бульбашкова плівка, бульбашкова плівка купити, плівка бульбашкова, повітряно бульбашкова плівка, купити бульбашкову плівку, бульбашкова плівка, повітряно бульбашкова плівка купити, пакувальна плівка з бульбашками, плівка з бульбашками, плівка бульбашкова купити, пухирчаста упаковка, де купити бульбашкову плівку , повітряно бульбашкова плівка купити, пухирчаста упаковка купити, пакувальна плівка з бульбашками купити, плівка з бульбашками купити, плівка бульбашкова, плівка з пухирцями, коробки для пе реезда, бульбашкова плівка купити, плівка пакувальна пухирчаста, купити повітряно бульбашкову плівку, плівка для теплиць, купити пакувальну плівку з бульбашками, плівка повітряно бульбашкова купити, купити плівку бульбашкову, пакувальна бульбашкова плівка, поліетиленова плівка, бульбашкова плівка для упаковки, плівка пакувальна пухирчаста купити , пакувальна плівка, повітряно бульбашкова плівка ціна, де купити пакувальну плівку з бульбашками, бульбашкова плівка ціна, повітряна плівка, плівка з пухирцями купити, упаковоч ні матеріали, плівка пакувальна пухирчаста ціна, пакувальна плівка з бульбашками ціна, плівка ПВХ, пакувальна плівка бульбашкова, упаковка бульбашкова плівка, купити бульбашкова плівка, упаковка пухирчаста, плівка для упаковки меблів, плівка для упаковки з бульбашками, купити плівку з бульбашками, де купити плівку з бульбашками, пакувальна плівка повітряно бульбашкова плівка бульбашкова ціна, купити плівку пакувальну, плівка пакувальна з бульбашками, де можна купити бульбашкову плівку, пакувальна плівка з пухирцями , Бульбашкова плівка, купити плівку з пухирцями, пухирчаста пакувальна плівка, рулон пухирчастої плівки, пакувальна бульбашкова плівка купити, бульбашкова плівка де купити, пакувальний матеріал, пакувальний поліетилен з бульбашками, пакувальна плівка для меблів, купити плівку, де купити бульбашкову упаковку, купити повітряно бульбашкова плівка, пухирчатою поліетилен, плівка пухирчаста пакувальна, плівка, повітряно пухирчаста пакувальна плівка, плівка бульбашкова купити, плівка пакувальна, пакувальна плівка Пузир чатая купити, де купити плівку з пухирцями, купити бульбашкову плівку, плівка харчова, плівка будівельна, плівка бульбашкова ціна, бульбашкова плівка ціна, пупирчатая плівка, антигравійна плівка купити, поліетиленова плівка купити, бульбашкову плівку, пакувальна плівка бульбашкова купити, де купити бульбашкова плівка , бульбашкова плівка для теплиць, купити пакувальну плівку, плівка бульбашкова для упаковки, плівка для упаковки, повітряна бульбашкова плівка, упаковка з бульбашками купити, пакувальна плівка пузирч Атаян, плівка з бульбашками назву, пухирчаста, плівка з бульбашками де купити, плівка технічна, пакувальна бульбашкова плівка, купити бульбашкову упаковку, упаковка бульбашкова плівка, плівка купити, повітряно бульбашкова, де взяти бульбашкову плівку, стрейч плівка виробництво, вартість пухирчастої плівки, плівка з повітряними бульбашками, виробництво плівки, плівка з бульбашками ціна, пакувальна плівка купити, поліетилен пухирчастий, пакувальний матеріал з бульбашками, плівка ціна, де продається бульбашкова плівка , Упаковка плівка з бульбашками

Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine