Переваги повітряно-бульбашкової плівки AirWave. Повітряні подушки: захистіть свої товари повітрям замість сміття

Переваги повітряно-бульбашкової плівки AirWave. Повітряні подушки AirWave пропонують широкий спектр типів повітряної упаковки для захисту товарів в упаковці. Зім’яти плівку, випустити повітря і реціркуліровать його в якості матеріалу, придатного для повторного використання. Таким чином, повітряні подушки економлять вашим клієнтам велику кількість пакувальних відходів. Крім того, у вас менше зусиль на пакувальних станціях, тому що ваші пакувальні матеріали займають менше місця для зберігання. Вам не потрібно мати контейнери з чіпсами з пінополістиролу або «арахісом» на ваших пакувальних станціях. Замість цього повітряні подушкові машини створюють повітряні пакувальні подушки на місці і економлять місце на пакувальній станції.

Переваги повітряно-бульбашкової плівки AirWave

Повітряні пакувальні подушки викликають на 98% менше відходів, ніж обгортковий папір

Якщо ви заповнюєте свої коробки папером, щоб забезпечити безпеку своїх товарів, ви відправите багато важкого паперу по всій країні, що додасть до ваших витрат на доставку. Після цього папір не зникає, пакувальні відходи залишаються в повному обсязі. Це не відноситься до повітряних подушках, оскільки вони складаються з 98% повітря і тільки 2% плівки. Ви надсилаєте практично нічого, крім повітря.

Просто замініть весь пінополістирол повітрям

Часто товари закріплюються в картонних коробках з допомогою полістиролу або пакувальних чіпсів від пошкоджень при транспортуванні, хоча його можна захистити повітряними подушками с бульбашками. Пінополістирол руйнується і його важко утилізувати. Крім того, він повинен бути розміщений на станції упаковки заздалегідь і займає багато складських площ. Повітряні подушки надуваються нашими машинами AirWave на пакувальній станції і упаковуються відповідно до ваших індивідуальних вимогою.

Переваги повітряно-бульбашкової плівки AirWave
Переваги повітряно-бульбашкової плівки AirWave

Упаковка повинна бути спланована з самого початку, а не в останній момент

Основною проблемою електронної комерції і відвантаження товарів є відходи упаковки. Упаковка з повітрям – це екологічно безпечно. За допомогою пакувальних систем від Floeter ви автоматично вирішуєте захистити наше навколишнє середовище. Низька вага подушок знижує витрати на транспорт, а завдяки можливості їх виготовлення на місці повітряні подушки і повітряні мати з бульбашками займають мінімум місця. Заповнювач не займає місця на складі, тому що виробляється безпосередньо на місці упаковки. Повітряні системи наповнювачів простору – найдешевше рішення на ринку. На відміну від гофрокартону і пінополістиролу вони не займають місця на складі, а також скорочують процес упаковки. 98% – це повітря, тільки 2% плівка.

У виготовленні пакувальних повітряних бульбашкових подушок та матів використовується на 99% менше матеріалу, ніж в пінополістиролі

Чіпси з пінополістиролу повинні зберігатися на складах і займати цінні складські площі. Floeter пропонує економічно і екологічно правильне рішення: компактні повітряні подушки з бульбашками легко обробляються, економлять місце і можуть бути утилізовані. Упаковані в повітряну подушку AirWave, ваші товари економічно і ефективно захищені.

Переваги повітряно-бульбашкової плівки AirWave
Купите воздушную пузырчатую пленку наполнитель по низкой цене
Floeter Packaging Solutions logo
AirWave logo
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок
reduce reuse recycle
Siegel-fu-r-Nachhaltigkeit-Deutsch Floeter Ukraine
Плівка повітряно-бульбашкова AirWave для пакування та наповнення коробок